Temel Mahallesi Çiller mevkiine içme suyu sağlandı

Muğla’nın Seydikemer ilçesine bağlı Temel Mahallesi’nde yer alan Çiller mevkiinde yaşanan su sorunu giderilerek, hanelere içme suyu sağlandı.

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, Muğla’nın Seydikemer ilçesine bağlı Temel Mahallesi’nde yer alan Çiller mevkiinde yürüttüğü çalışma sonucunda bölgeye içme suyu sağlayarak aboneliğe hazır hale getirildi.

25 HANENİN ABONELİK BAĞLANTILARI HAZIR HALE GETİRİLDİ

Bölgede Kasım ayında başlatılan çalışma kapsamında 2 bin 400 metre yeni hat imalatı yapıldı. Bölgede bulunan yaklaşık 25 hane için de abonelik bağlantıları hazır hale getirildi.

“SEYDİKEMER’E BİRÇOK HİZMET YAPTI”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e teşekkür eden Seydikemer Temel Mahallesi Muhtarı Hasan Topal, “MUSKİ ekipleri bölgemizde özverili bir çalışma yürüttü. Daha önce su sorunu bulunan Çiller Mevkii’nde yaşayan vatandaşlarımızı suya kavuşturdu. Başkan’ımız Osman Gürün Seydikemer’e birçok hizmet yaptı, biz de mahalle olarak bu hizmetlerden faydalandık. Bu çalışmayı yapması ve özellikle verdiği sözleri tutmasından dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Ekiplerimize ve MUSKİ Genel Müdürü’müz Baki Ülgen’e de bu çalışmadan dolayı bölge halkımız adına teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.