Seydikemer Muhtarlar Derneği’nden Büyükşehir Belediyesi’ne ziyaret

Seydikemer Muhtarlar Derneği, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Muğla’nın Seydikemer ilçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti. Güven, özellikle yangın zamanlarında Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı Gürün’e teşekkür etti ve teşekkür plaket verdi.

GÜVEN: AYRIM YAPMADAN HİZMET EDİLİYOR

Ziyarette yaptığı konuşmada Güven şunları dile getirdi: “2014 yılında büyükşehir statüsüne geçtiğimiz gün merkez çok uzak bize oradan hizmet gelir mi diye kaygı içindeydik. Ancak gördük ki Muğla Büyükşehir Belediyesi çok güzel organize olmuş ve her türlü eksiğimiz gideriliyor.”

“Yangın sürecinde de Büyükşehir Belediyemizin desteklerini hep hissettik. Başkan Osman Gürün’ün ayrım gözetmeden halka yaptığı hizmetler nedeniyle başta kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim”

GÜRÜN: HİZMETLERLE MESAFELERİ KISALTIYORUZ

Gürün, Seydikemer’in merkeze en uzak ilçelerden biri olmasına rağmen her bölgede olduğu gibi burada da gerekli personel ve ekipmanı bulundurduklarını söyledi ve sözlerine şunları ekledi: “Mesafeler bize engel değil tam asine hizmetlerimizle kısaltılması gereken bir olgu olarak görüyoruz. Bu doğrultuda vatandaşlarımızla kucaklaşmanın en iyi yolunun hizmetlerimizle onların yanında bulunmak olduğunu biliyoruz. Muhtarıma da nazik davetleri için teşekkür ederim”