Muhammet Tokat koronavirüse yakalandı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu. Tokat, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, eşi Elif Tokat ve kızı Öykü Tokat ile birlik Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu. Tokat, kendisinin ve ailesinin sağlık durumunun iyi olduğunu ancak bir süre evden çalışmak durumunda olduğunu söyledi.

“İYİYİZ, MERAK EDİLECEK BİR DURUM YOK”

Tokat, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “PCR testimiz ne yazık ki pozitif çıktı. Ailecek; eşim Elif ve kızım Öykü ile birlikte. İyiyiz, merak edilecek bir durum yok. Ancak bir süre çalışmalarımı evden sürdürmek zorundayım. Sizleri çok seviyorum; size sağlıklı, huzurlu ve bereketli günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

KARACA’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Tokat’a geçmiş olsun dileklerini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla iletti. Karaca, “Muhammet Başkanım, ailenize ve size geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” dedi.

“ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ise, “Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Milas Belediye Başkanı’mız Muhammet Tokat ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” ifadeleriyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban ise yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Covid-19 testi pozitif çıkan Milas Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, sağlığına bir an önce kavuşmasını diliyorum.”

CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ise, Tokat’a geçmiş olsun dileyerek, “Başkanım çok geçmiş olsun, sağlık diliyorum size ve tüm ailenize” ifadelerini kullandı.