Muğlalı vekil ve belediye başkanlarından Bakan Kurum’a Ziyaret

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ve AK Partili ilçe belediye başkanları, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u birlikte ziyaret ederek ilçelere yapılacak yatırımları ve projeleri görüştüler.

Görüşmeyi sosyal medya hesabından duyuran Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u Muğla Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan, Köyceğiz Belediye Başkanımız Kamil Ceylan ve Yatağan Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz ile birlikte ziyaret ederek ilçelerimiz için yapılacak yatırımları görüştük. Sayın bakanımıza ilçemize ve Muğla’mıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“2-B ARAZİ SORUNUNU BAKANA BİLDİRDİK”

Görüşme ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, oldukça verimli bir toplantı olduğunu vurgulayarak, “Millet Bahçeleri, TOKİ, Bisiklet Yolu ve Sokak Sağlıklaştırma projelerimiz için destek istedik. Sayın Bakanımız projelerimiz için ödenek tahsis edeceğini, hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda; 2-B arazilerinin satışı konusunda yeni bir düzenlemenin yapılmasına ihtiyaç olduğunu bildirdik. İlçelerimizin ihtiyacı olan ödenek, ekip ve ekipman konularında da taleplerimizi aktardık. Sayın Bakanımıza ve Bakanlık üst düzey bürokratlarına Muğla’mıza verdikleri destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.