Milletvekili İmran Kılıç hayatını kaybetti

Milletvekili İmran Kılıç, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Adalet ve Kalkınma Partisi 26.ve 27. Dönem Milletvekili İmran Kılıç, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca İmran Kılıç’ın vefatını sosyal medya hesabından duyurdu.

Türkiye’nin birçok yerinden olduğu gibi Muğla’dan da Kılıç için taziye mesajları yayınlandı.

“BİZİ DERİNDEN ÜZDÜ”

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, sosyal medyadan yayınladığı gönderide, “Kahramanmaraş Milletvekilimiz İmran Kılıç’ın vefatı bizi derinden üzdü. Merhum kardeşimiz, milletvekilimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet olsun. Aziz milletimizin, ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun” dedi.

“AK PARTİ AİLEMİZE SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ise, “Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın İmran Kılıç’ın vefat haberini derin bir teessürle öğrendim. Değerli Milletvekilimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine sevenlerine, AK Parti ailemize sabır ve başsağlığı diliyorum. Rabbim mekanını cennet eylesin” ifadelerini kullandı.

“TÜM SEVENLERİNE, SABIR DİLİYORUM”

Kılıç’a bir taziye mesajı da CHP’den geldi. CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, “AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ın vefat haberini üzülerek öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine, sabır diliyorum” dedi.

“BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜ İLE ÖĞRENDİM”

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de sosyal medyadan paylaştığı gönderi de Kılıç için rahmet diledi: “Kahramanmaraş Milletvekilimiz İmran Kılıç’ın vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendim. Vekilimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.