Karaca’ya Öğretmenler Günü ziyareti

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya beraberindeki heyetle birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Karaca’ya çiçek takdim etti.

ALİM KARACA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Ziyaret sonrası Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 24 Kasım Öğretmen Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı:

“Geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Ülkemizin son dönemde eğitim konusunda yaşadığı sıkıntılar ortadadır. Geleceğimizin daha da iyi bir noktaya gelmesi için öğretmenlerimize her manada daha da değer verilmeli, eğitim sistemimiz düzeltilmelidir. Bir öğretmenin ’öğreten’ kimliği her zaman devam etmekte, okulda ve özel hayatlarında bu sürmektedir. Öğretmenlerimiz, hepimizin gönlünde önemli bir yer tutmaktadır. Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şehit öğretmenlerimizi ve bugün aramızda bulunmayan tüm öğretmenlerimizi rahmetle, minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Günü’nü, içtenlikle kutluyor, aile bireyleriyle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.”