Karaca, yılbaşı gecesinde ziyaretlerde bulundu

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, yılbaşı gecesinde Günlükbaşı Karakolu, Büyükşehir İtfaiye Grup Amirliği, Jandarma, Zabıta ve 112 acil servis gibi nöbet noktalarını ziyaret etti.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, eşi Çiğdem Karaca ile birlikte yılbaşı gecesinde bir dizi ziyarette bulundu. Karaca ilk olarak, Yetiştirme Yurdu’ndaki gençleri ziyaret etti. Ziyarette gençlerle sohbet eden Karaca, gençlere hediye takdim etti.

Bu ziyaretin ardından nöbetteki güvenlik güçlerine ve görevli memurlara ziyarette bulunan Karaca sırasıyla; Günlükbaşı Karakolu’nda görev alan nöbetçi polislere, Ovacık ve Hisarönü’ndeki Jandarma nöbet noktalarındaki askerlere, Zabıta Müdürlüğü’ndeki nöbetçi zabıta ekiplerine ziyarette bulundu.

Ziyaretlerin ardından konuşan Karaca, “Yılbaşı gecesinde vatandaşlarımızın güvenliği ve sağlığı için nöbette olan güvenlik güçlerine ziyaretler gerçekleştirdik. Afetler, yangınlar için önlem alan Büyükşehir İtfaiye ekipleri, yine kolluk kuvvetimiz olan zabıtalarımızı unutmadık. Gidişat hakkında kendilerinden bilgiler aldık. Hediyelerini takdim ettik. Yetiştirme yurdumuzda gençlerimizle birlikte olduk. Bu vesile ile 2022 yılının başta ülkemiz ve Fethiye’miz olmak üzere tüm dünyaya barış, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.