İYİ Parti heyeti Faralya’da ziyaretlerde bulundu

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, önceki dönem Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve parti yönetimi Fethiye’nin Faralya ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, önceki dönem Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve parti yöneticilerinden oluşan heyet; Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Faralya Mahallesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Faralyalı yurttaşların sorunları ele alındı.

“TÜRKİYE İYİ OLACAK”

Misafirperverliği için Faralya Mahallesi Muhtarı Hasan Karaburun’a ve Faralya’daki yurttaşlara teşekkür eden Saatcı, “İYİ Parti İlçe Başkanı’mız Ali Fatih Çoban ve Mete hocamla birlikte Faralya Köyü’müzdeydik. Muhtar’ımız Hasan Karaburun ve saygıdeğer Faralyalı kardeşlerime gösterdikleri misafirperverlik ve samimiyetleri için teşekkür ederim. Türkiye iyi olacak” dedi.

“HALKIN SORUN VE TALEPLERİNİ TAKİP İÇİN SAHADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Muhtar Karaburun’a ve Faralyalı yurttaşlara teşekkür eden diğer isim ise İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Çoban oldu. Çoban, “Memleket iyi olsun diye bu akşam Faralya Mahalle’mizdeydik. Geçmiş dönemler Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve yönetici arkadaşlarımızla; Faralya Mahalle’mizde vatandaşlarımızla bir araya geldik, sorunlarını dinledik. Bizlere göstermiş oldukları ilgi alakaları için Muhtar’ım Hasan Karaburun ve Faralyalı vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. İYİ Parti olarak halkın sorun ve taleplerini takip için sahada olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.