İsmet Taşdemir: “Kendi benliğimiz gibi oynayabilirsek üstesinden gelebiliriz”

Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Altay karşılaşmasının zor bir maç olacağını belirterek, “Kendi benliğimiz gibi oynayabilirsek üstesinden gelebiliriz” diye konuştu.

Bodrumspor, Spor Toto 1. Lig’in 24’üncü haftasında 5 Mart Pazar günü saat 13.30’da sahasında Altay’ı konuk edecek. Yeşil-beyazlı ekip, Yalıçiftlik Tesisleri’nde teknik direktör İsmet Taşdemir yönetiminde maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Ligin son beş maçında üç mağlubiyet ve iki galibiyet alan Bodrumspor, 38 puanla üçüncü sırada yer aldı.

“YAPTIĞIMIZ HATALARI TELAFİ ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

Erteleme maçında Eyüpspor karşısında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ve mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Taşdemir, “Üzgünüz ama lig devam ediyor. Pazar günü önemli bir maçımız var. Yaptığımız hataları telafi etmeye çalışacağız” diye konuştu.

Altay’ın sıralamada aşağıda ama önemli bir rakip olduğuna dikkati çeken Taşdemir, “Sıralama olarak aşağıda olabilir ama silinen bir üç puanı var. Göztepe maçından sonra yaşadığı bir kaos var. Yaşlı ve tecrübeli bir takım. Hocası değişti, bir reaksiyon gösterebilirler. Bizim için zor bir maç olacak. Kendi benliğimiz gibi oynayabilirsek üstesinden gelebiliriz” ifadelerini kullandı.

Tek odak noktasının Bodrumspor olduğunu vurgulayan file bekçisi Diogo Sousa ise, “Bu ekipte mücadele ettiğim için çok mutluyum. Her maçta kendi performansımı analiz ediyorum” değerlendirmesi yaptı.