İsmet Taşdemir: “Çok kaçırdık, daha fazla atabilirdik”

Spor Toto 1. Lig’in 24’üncü haftasında oynanan Bodrumspor ile Altay maçının ardından Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, “Çok kaçırdık, daha fazla atabilirdik. Önemli olan üç puandı ve üç puan aldığımız için çok mutluyum” dedi.

Spor Toto 1. Lig’in 24’üncü haftasında Bodrumspor sahasında karşılaştığı Altay’ı 2-0 mağlup etti. Maçın ardından iki takımın teknik direktörleri basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“ÜÇ PUAN ALDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Müsabakada çok gol kaçırdıklarını, daha fazla atabileceklerini söyleyen Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, “Eyüp mağlubiyetinin ardından bizim için önemli bir maçtı. Vereceğimiz direnç önemliydi. Özellikle ligde ilk iki ve üçten kopmama adına önemli bir maçtı. Maçın başından sonuna kadar oyuncu kardeşlerim oyuna hükmetti. Çok kaçırdık, daha fazla atabilirdik. Önemli olan üç puandı ve üç puan aldığımız için çok mutluyum. Yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“HATALARIMIZDAN DERS ÇIKARARAK DAHA İYİ SONUÇLAR ALACAĞIZ”

Yaşadığımız depremlerden ve kayıplardan dolayı çok üzgün olduğunu belirten Altay Teknik Direktörü Tuna Üzümcü ise, “Sistem anlamında bir değişiklik içerisindeyiz. Geçişler her zaman sancılı olur. Bu değişiklikten dolayı zaman zaman saha içerisinde problemler yaşadık. Oyuncularımın isteğinden, arzusundan, mücadelesinden, daha iyisini yapmak istemelerinden son derece memnunum” dedi.

Zor bir süreçten geçtiklerini belirten Üzümcü, “Hafta hafta daha iyi olacağımıza inanıyorum. Bunu yapabilecek oyuncu grubuna sahibiz. Birlik ve beraberlik içerisinde üzerine koyarak mutlaka hatalarımızdan ders çıkararak daha iyi sonuçlar alacağız” diye konuştu.