Gürün, yurttaşların yeni yılını kutladı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, yurttaşların yeni yılını kutladı: “Mutluluk, huzur, barış, ekonomik refah ve en önemlisi sağlık getirmesini diliyorum.”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; yurttaşların yeni yılını kutlayarak, yeni bir yılın sil baştan yeni umut, heyecan, sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.

“YANGINLARDA BİRLİKTE AİLE, BİRLİKTE TÜRKİYE OLDUK”

Yılın izlerini yüreklerinde, tecrübesini yaşamlarında hissederek yeni bir yıla girdiklerini ifade eden Gürün, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2021 yılı ülkemiz ve Muğla’mız için unutamayacağımız anıları barındıran, Türk milletinin en büyük felaketlerde nasıl kenetlendiğini, her ne olursa olsun asla umutsuzluğa kapılmamızı bizlere bir kez daha gösteren zorlu bir yıl oldu. Muğla tarihinin en büyük yangın felaketini yaşadığımız 2021 yılında birlik ve beraberlikle her felaketi göğüsleyebileceğimizi bir kez daha yaşayarak gördük. Şehrimizde yaşanan yangınlarda birlikte aile, birlikte Türkiye olduk. Kararan umutları el birliği ile yeşerttik. Kahraman sağlık çalışanlarımızın salgınla mücadelesi bu yıl da hız kesmeden devam etti.”

“HEMŞEHRİLERİMİZİN YÜZLERİNDE GÜLÜMSEME OLABİLMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK”

“Muğla’mızda geride bıraktığımız yılda 13 ilçemizde hizmetlerimize hız kesmeden devam ettik. Yatırımlarımızla ilçelerimize değer katmaya, toprağını işleyen üreticimize destek olmaya devam ettik. Hemşehrilerimizin huzuru, mutluluğu, sağlığı ve en önemlisi de yüzlerinde gülümseme olabilmek için var gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz.

“ADİL, EŞİT VE EKONOMİK REFAHIN YÜKSELDİĞİ BİR 2022 YILI UMUT EDİYORUM”

“2022 yılının da dünyaya ve ülkemize mutluluk, huzur, barış, ekonomik refah ve en önemlisi sağlık getirmesini diliyorum. Herkesin birbirine, kurumlara güvendiği, sevgi, hoşgörü, güler yüzün yüreklerde, barışın tüm coğrafyalarda yaşandığı, adil, eşit ve ekonomik refahın yükseldiği bir 2022 yılı umut ederek tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyorum.”