Gürün ve Karaca’dan Filenin Sultanları’na tebrik mesajı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda grubu birincilikle tamamlayan Filenin Sultanları’nı tebrik etti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda beşte beş yaparak grubunu birincilikle tamamlayan A Milli Kadın Voleybol Takımı için tebrik mesajı yayınladı.

“YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK OLACAK”

Filenin Sultanları’yla gurur duyduğunu söyleyen Gürün, “Filenin Sultanları sizlerle tek tek gurur duyuyoruz. Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda beşte beş yapıp grubunu birincilikle bitiren A Milli Kadın Voleybol Takımımızı tebrik ediyorum. Bu yolun sonu şampiyonluk olacak yürekten inanıyorum” dedi.

“SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ”

Filenin Sultanları’na bir tebrik de Alim Karaca’dan geldi. Karaca, “Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda 5’te 5 yaparak grubunu lider tamamlayan ve 8’li finale yükselen Filenin Sultanları’nı yürekten tebrik ediyorum. Sizinle gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.