Fethiye’de yol çalışmaları sürüyor

Fethiye Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını takiben yaptığı üstyapı çalışmaları kapsamında; ilçedeki yol çalışmaları devam ediyor.

Fethiye Belediyesi’nin ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirdiği altyapı çalışmalarını sonrası başladığı üst yapı çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekipleri tarafından Ovacık-Babadağ Caddesi’nde yolda sathi kaplama asfalt çalışmaları devam ederken, Ovacık-Babadağ bölgesinde belediye ekipleri 14 bin metrekare asfalt dökümü gerçekleştirileceği öğrenildi.

default

Ayrıca; yarımadada süren üstyapı çalışmaları kapsamında, yarımada yolunda düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Belediye ekiplerinin bu bölgede 13 bin metrekare alanda asfalt çalışması yapacağı belirtildi.

Bununla birlikte Çiftlik ve Cami mahallelerinde asfalt çalışmaları yapan belediye ekiplerinin Ovacık-Babadağ ile Yarımada hattında devam eden çalışmalar tamamlandığında ilçedeki diğer bölgelerde çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

“YOL ÇALIŞMALARIMIZ MAYIS AYININ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK”

Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürü Tahir Başaran, her mahallenin ihtiyacının görülmesi için belirli bir program dahilinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, “Ekiplerimiz Fethiye’miz için çalışmaya devam ediyor. Yol çalışmalarımız Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek” dedi.