Fethiye Belediyespor 6 haftadır kazanamıyor

Fethiye Belediyespor, Türkiye Basketbol Ligi 17. Hafta müsabakasında Manisa Büyükşehir Belediyespor’a 83-66 mağlup oldu.

Fethiye Belediyespor, Türkiye Basketbol Ligi’nin 17’inci haftasında Fethiye Beşkaza Spor Salonu’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor’u konuk etti. Manisa ekibi 83-66’lık skorla Fethiyespor’u mağlup ederek liderliğe yükseldi.

Maça iyi başlayan misafir takım birinci çeyreği 17-25 önde tamamlarken, müsabakanın ilk yarısını da 36-39’luk sporla Manisa ekibi önde götürdü. Üçüncü çeyreğin sonunda puan farkını iyice arttıran misafir ekip son periyoda 46-61’lik üstünlükle girdi. Müsabakanın son çeyreğinde 20 sayı bulan Fethiye Belediyespor, 22 sayı üreten Manisa Büyükşehir Belediyespor’a 83-66 yenildi.

Misafir takımda Andre Marcell Williamson 19 sayı ile maçın yıldızı olurken, Fethiye Belediyespor’da ise en çok skoru, 12 sayı ile Muhammet Engin Kalkan kaydetti.

Bu skor ile Manisa Büyükşehir Belediyespor Türkiye Basketbol Ligi’nde liderliğe yükselirken, Fethiye Belediyespor ise 12’inci sıradaki yerinde kaldı.