Demokrasi Arenası Fethiye’deydi

TELE1’de yayınlanan Demokrasi Arenası programı, bu hafta Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Usta Gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu ve TELE1’de yayınlanan Demokrasi Arenası programı, bu hafta Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İBB Meclis Üyesi Taylan Yıldız, Youtuber Oğuzhan Uğur, Gazeteci Mine Özbek ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın katıldığı programda, gündemin öne çıkan başlıklarının yanı sıra sosyal medyanın siyaset ve siyasetçiler üzerindeki etkisi üzerine konuşuldu.

DÜNDAR PROGRAMDAN SONRA TEŞEKKÜR ETTİ

Programdan sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan Uğur Dündar, “Dün geceki Demokrasi Arenası’nı büyük ilgiyle izleyen vefakâr seyircilerimize, değerli konuşmacı konuklarımıza, konuksever Fethiyelilere, Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ve TELE1T ailesine çok teşekkür ederim” dedi.

“TÜM YURTTAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Sosyal medyadan bir paylaşım da Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’dan geldi: “Uğur Dündar’la Demokrasi Arenası bugün Fethiye’mizden, TELE1’de canlı yayındaydı.Çok değerli Uğur Dündar, Oğuzhan Uğur, Mine Özbek, Taylan Yıldız ve salonu dolduran tüm yurttaşlarıma çok teşekkür ederim.”