CHP milletvekilleri Girgin ve Özcan, Karaca’yı ziyaret etti

CHP Muğla milletvekilleri Süleyman Girgin ve Suat Özcan, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Fethiye Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Öncelikle belediye personelini ziyaret eden milletvekilleri, belediye personeline kolaylıklar diledi.

Personel ziyaretinin ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile makamında görüşme yapan Girgin ve Özcan, belediyenin çalışmalarından dolayı Karaca’yı tebrik etti.

“İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Karaca’nın biten, devam eden ve planladıkları projelerle ilgili milletvekillerine bilgi verdiği görüşme sonrası konuşan Karaca, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Fethiye’mizde devam eden özellikle altyapı çalışmaları üzerine konuştuk. Fethiye’mizin geleceğini hazırlamak için elimizden ne geliyorsa, ilgili tüm kurumlarla iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyaret sonrası sosyal medyadan paylaşım yapan Girgin ise, “Milletvekilimiz Suat Özcan ile birlikte Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca ve Belediye personelimizi ziyaret ettik. Alim Başkan’ımız ve değerli ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.