Aydın Şimşek, Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanı oldu

Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanı değişti. Kürşat Özdilek görevi Aydın Şimşek’e devretti.

Vatan Partisi Muğla İl Teşkilatı, 2022 yılında Fethiye ilçe teşkilatında başkan değişikliğine gitti. Mevcut başkan Kürşat Özdilek görevi Aydın Şimşek’e devretti. 6 Şubat’ta Vatan Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen kurultay ile birlikte göreve başlayan Aydın Şimşek, “Ülkemizin içinde geçtiği bu ekonomik sıkıntıda Fethiye’de başta seracılar olmak üzere küçük ve büyük sanayiciler ile beraber sorun yaşayan Fethiye esnafının yanındayız. Bahçeden ürününü çıkaramayan seracı vatandaşımıza da dış ülkelerden malzeme getiren sanayici kardeşimize de biz Vatan Partisi çözüm olacağız” dedi.

“FETHİYE, VATAN PARTİSİ İLE BERABER YEŞİL DOĞA, MAVİ DENİZ İLE BULUŞACAK’’

Konuşmasının devamında Şimşek, “Kış aylarında alt yapı sorunu çeken, yaz aylarında turistlerin gelmesi ile beraber nüfus artışıyla önümüze çıkan trafik sorununa da biz çözüm getireceğiz. Fethiye, Vatan Partisi ile beraber yeşil doğa, mavi deniz ile buluşacak’’ ifadelerini kullandı.

AYDIN ŞİMŞEK KİMDİR?

11 Haziran 1960 Üsküdar/İstanbul doğumlu olan Aydın Şimşek evli ve 2 çocuk babasıdır. Geçtiğimiz yıllarda Vatan Partisi İstanbul Ümraniye İlçe Başkanı olarak görev yapmıştır. Kariyerinde Liman-İş Sendikası’nda İşyeri Temsilciliği yapan Aydın Şimşek, 27 yıl Devlet Demiryolları’nda çalışmış ve ardından emekli olmuştur.