AK Partili Gökcan’dan yol çalışmaları yorumu: “Fethiyeli hemşerilerim bunu hak etmiyor”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Fethiye’deki yol çalışmalarını inceledi. Gökcan, “Fethiyeli hemşerilerim bunu hak etmiyor. Yetkilileri derhal göreve davet ediyorum” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Gökcan, Kaymakam’ı ve ilçedeki oda başkanlarını ziyaret ederken, ilçedeki yol çalışmalarını da yerinde inceledi.

“FETHİYE HALKI BU ŞEKİLDE YÖNETİLMEYİ KESİNLİKLE HAK ETMİYOR”

Gökcan, ilçenin şantiye alanına döndüğünü ve Ölüdeniz yol çalışmasının üç yıldır devam ettiğini belirterek, “Vatandaşımız isyanda. Esnafımız perişan ve isyan durumunda. Önümüzde bir bayram tatili var ve Türkiye’nin dört bir köşesinden yerli ve yabancı turistler tatil için buraya gelecekler. Yeryüzü cenneti Muğla’mızın en güzel ilçelerinden Fethiye’ye gelecekler. Ne yazık ki bir türlü bitmek bilmeyen yol çalışmaları halen devam ediyor. Açıkçası Fethiye halkı bu şekilde yönetilmeyi kesinlikle hak etmiyor” ifadelerini kullandı.

“YETKİLİLERİ DERHAL GÖREVE DAVET EDİYORUM”

Konuşmasının devamında yetkilileri göreve davet ettiğini söyleyen Gökcan, “Yerel yönetimlerin en kısa sürede bu yol çalışmasını bitirip, hızlıca Fethiye ve Ölüdeniz’i turizme hazır bir şekil haline getirmeleri gerekiyor. Zaten Fethiye’de bir trafik sorunu var. Şimdi de 3 yıldır bitmek bilmeyen yol çalışmaları var. Halkımız, esnafımız ve Fethiyeli hemşerilerim bunu hak etmiyor. Yetkilileri derhal göreve davet ediyorum” dedi.