AK Partili Gökcan: “Bir kez daha gördük ki Muğla’mızın insanı yardımsever ve misafirperver”

Muğla’nın Köyceğiz ilçesindeki depremzedeleri ziyaret eden AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Bir kez daha gördük ki Muğla’mızın insanı yardımsever ve misafirperver. Depremzede kardeşlerimiz için seferber olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde gerçekleşen depremlerde şu anki verilere göre 38 bin 44 yurttaş yaşamını yitirdi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde depremzedeleri ziyaret etti. Gökcan, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Köyceğiz Kaymakamı’mız Mustafa Maslak koordinasyonunda, Belediye Başkanı’mız Kamil Ceylan, İlçe Başkanı’mız Mehmet İlhan ve Kadın Kolları Başkanı’mız Gülçin Satılmış Köseoğlu, ilçeye gelen depremzede kardeşlerimiz için adeta seferber olmuş durumda” dedi.

Gökcan, “Depremzede kardeşlerimiz için hemşerilerimizin gönderdiği yardımlar İlçe Gençlik Merkezi’nde gönüllü kardeşlerimiz tarafından tasnif ediliyor ve Köyceğiz’e gelen depremzede kardeşlerimize ulaştırılıyor. Köyceğizli hemşerilerimiz depremzede kardeşlerimize ulaştırılmak üzere yeni kıyafetler ile gıda maddelerinin yanı sıra kendi ürettikleri zeytinyağlarını, zeytin ve narenciye ürünlerini bağışlıyorlar” ifadelerini kullandı.

 Köyceğiz’de evlerde misafir edilen depremzedeleri de ziyaret eden Gökcan, “Bir kez daha gördük ki Muğla’mızın insanı yardımsever ve misafirperver. Depremzede kardeşlerimiz için seferber olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.