AK Parti’li Gökcan, aday adaylığı başvurusunu yaptı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, 14 Mayıs’ta yapılacak 28’inci dönem milletvekili genel seçimlerinde Muğla Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

14 Mayıs’ta yapılacak 28’inci dönem milletvekili genel seçimlerinde Muğla Milletvekili aday adaylığı için, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan da başvurusunu yaptı.

21 yıldır AK Parti’nin bir “neferi” olarak Muğla teşkilatında görev yaptığını belirten Gökcan; başvurusu sonrası yaptığı açıklamada, “Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasının mimarı, dünya lideri, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir neferi olarak ilk günkü aşk ile çalışmaya devam ediyoruz. 21 yıldır AK Parti’mizin bir neferi olarak Muğla teşkilatımızda görev yapıyorum. AK Parti’miz kurulduğu günden beri, partimizin farklı kademelerinde bize tevdi edilen tüm görevleri teşkilatlarımızla el ele vererek millete hizmet etme yolunda en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık” diye konuştu.

Beş yıldır AK Parti Muğla Milletvekili olarak hizmet ettiğini belirten Gökcan, “14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek 28’inci dönem milletvekili genel seçiminde Muğla Milletvekili adaylığı için; aday adaylık başvurumu ‘Türkiye İçin Hemen Şimdi’ diyerek AK Parti Genel Merkezi’mizden yaptım. Kıymetli hemşerilerimizin desteği, bizlerin gayreti ile Muğla’mızda da yine zaferle çıkacağız. Her zaman yanımızda olan sevgili hemşerilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.