AK Parti Ortaca İlçe Başkanı İlhan görevinden istifa etti

AK Parti Ortaca İlçe Başkanı Hakan Fevzi İlhan görevinden istifa etti. İlhan istifasına ilişkin yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanı’mız Erdoğan’ın arkasında saf tutarak yolumuza devam edeceğim” dedi.

AK Parti Ortaca İlçe Başkanı Hakan Fevzi İlhan, yayımladığı yazılı açıklama ile görevinden istifa etti.

İlhan, açıklamasında; “Bugüne kadar büyük bir aşkla, partimizin ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinden hiç ayrılmadan, Ortaca İlçe Başkanlığı’nı büyük bir gururla yürüttüm” ifadeleri kullanırken, “Cumhur İttifakı olarak da Ortaca’da Belediye Başkanlığı seçimini kazanmanın büyük gururunu yaşadım. İlçe Başkanlığım döneminde AK Parti bünyesinde birlikte büyük bir uyum ile çalıştığım arkadaşlarıma ve partililerime çok teşekkür ediyorum” sözleriyle partililere teşekkür etti.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN OLURLARI İLE İSTİFA ETMİŞ BULUNMAKTAYIM”

İlhan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile istifa ettiğini belirterek, “Bugün itibariyle AK Parti Ortaca İlçe Başkanlığı görevimden, Genel Merkezimizin takdiri ve Cumhurbaşkanı’mız, Genel Başkan’ımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları ile istifa etmiş bulunmaktayım” dedi.

“’TÜRKİYE YÜZYILI’ İÇİN PARTİMİN EMRİNDEYİM”

Yoluna AK Parti ile devam edeceğini vurgulayan İlhan, “Bundan sonraki süreçte de, yine bundan önce olduğu gibi makam ve mevki gözetmeden Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın arkasında saf tutarak yolumuza devam edeceğim. Teşkilatımın bir neferi olarak ‘Türkiye Yüzyılı’ için partimin emrindeyim” dedi.