2021’in en ilginç şikayetleri açıklandı: “Ayranın içinden çiğnenmiş sakız çıktı”

İnsanların şikayetlerini firmalara iletmesini sağlayan şikayet platformu Şikayetvar, 2021 yılında gelen en ilginç şikayetleri açıkladı.

İnsanların şikayetlerini firmalara iletmesini sağlayan şikayet platformu Şikayetvar, 2021 yılında siteleri üzerinden yapılan en ilginç şikayetleri listeledi.

İşte o şikayetler:

“AYRANIN İÇERİSİNDEN ÇİĞNENMİŞ SAKIZ ÇIKTI”

Bir restoranda yaşadıklarını aktaran bir yurttaş, “Restoranda pidenin yanında söylediğim ayranın içerisinden çiğnenmiş sakız çıktı. Bundan sonra çiğnenmemişini koyarsanız ayran bitince sakızı da çiğneriz. Bu nasıl bir rezalet? Söylenmesi gereken her şeyi siz kendinize söyleyin” dedi.

“ÖLÜ FARE ÇIKTI”

Kargosu ile ilgili şikayette bulunan bir yurttaş, “İnternetten katlanabilir masa siparişi verdim. Kargo paketini açarken anlamadığım bir şeyi tuttum ve sonra anladım ki tuttuğum şey ölü bir fareymiş. İlgili siteyi aradığımda 4 günden önce paketi alamayacaklarını söylediler. Kendimi, çevremdeki insanları ve apartman sakinlerini tehlikeye atmamak için ürünü en yakın çöpe götürdüm. Bu paketi kontrol etmeden bu şekilde ileten satıcıdan ve bir çözüm sağlayamayan pazaryeri sitesinden şikayetçiyim” ifadelerini kullandı

“İDRAR DOLU POŞETİ ŞİŞLİ’NİN GÖBEĞİNDE CAMDAN FIRLATTI”

İstanbul Şişli’den gelen bir şikayette ise şu ifadeler kullanıldı:

“Şişli’de yeşil minibüs şoförü bugün 08:32’de idrar dolu kocaman bir poşeti Şişli’nin göbeğinde camdan fırlattı. Cidden buna söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Hala burnum idrar kokusu alıyor.”

“VANİLİNLERİN İÇİ BOŞ ÇIKIYOR”

Zincir marketlerden aldığı vanilinlerin içinin boş çıktığını ifade eden bir yurttaş, “Zincir marketten aldığım vanilin paketlerinin içi boş çıkıyor. Marketten aldığım 10’lu vanilin paketinin içinden bir paket vanilya boş çıkmıştı daha sonra kullanmak için aldığımda başka bir paketin daha boş çıktığını fark ettim. Bunu markete hiç yakıştıramıyorum” dedi.

“SALÇA DİYE ALDIK İÇİNDEN REÇEL ÇIKTI”

Marketten salça aldıklarını ifade eden bir yurttaşa yaşadığı ilginç anı şu şekilde aktardı:

“Bu da oldu. Zincir marketten aldığımız salçanın içinden reçel çıktı. Ve üstüne üstlük kavanozun kapağında zeytin markasına ait resim varmış. Alırken hiç fark etmedik. Kavanozda emniyet şeridi de bulunuyor. Yaklaşık 2 hafta önce aldığımız için fişi kayıp. Bu kamera şakası mı? Salça diye aldık içinden ne olduğunu bilmediğimiz reçel çıktı. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.”

“HEDİYE OLARAK YILAN MI YOLLADINIZ?”

Kargo poşetinin içinden yılan çıktığını ifade eden bir yurttaş, “Giyim markasına ait kargo poşetinin içinden yılan çıktı. Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir? Kargoyu bir açtım sweat ile beraber yılan çıktı hediye olarak falan yılan mı yolladınız? Nasıl bir dikkatsizliktir? Görünce şok oldum. Yılanı birisi bana açıklayabilir mi lütfen?” dedi.

“BLENDER ALDIM, ÇAMAŞIR SUYU GELDİ”

Blender aldığını ifade eden yurttaş da yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

“Pazaryeri sitesinden blender seti sipariş verdim fakat bana gelen çamaşır suyuydu. İade talep ettim. Adresten teslim aldılar. Firmaya ulaşınca da talebim olumsuz olmuş. Hiçbir şekilde bir muhatap bulamıyorum. Param yandı. Bu devirde para kolay kazanılmıyor. Yazık gerçekten. Ayıp yani.”